Dzika Mrówka i Jezioro Złotego Lodu

Cykl: Dzika Mrówka (tom 4)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
przygoda, podróże, młodzież
Nagore

Dzika Mrówka, Jego Brat i Ulka uczestniczą w górskim obozie wędrownym członków klubu płetwonurkowego. Zasłyszana przy ognisku opowieść o odkryciu dokumentu "kipu", który dotyczył ukrytego w Andach skarbu Inków spowodowało zorganizowanie ekspedycji do Ameryki Południowej. Ekspedycja dzięki szczęśliwemu przypadkowi zakończyła się sukcesem. Młodzi płetwonurkowie odkryli złote indiańskie przedmioty zatopione w bryłach lodu w słonym jeziorze.

źródło opisu: http://www.zgapa.pl/zgapedia/Dzika_Mr%C3%B3wka.html

Gośka | 2012-05-03