Powrót Tapatików

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tapatiki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Tapatiki, dla dzieci
Nagore

Pełne wydanie fantastycznej sagi o mieszkańcach planety Tapatia, którzy pewnego razu postanowili wybrać się na Ziemię, aby sprawdzić czy jest ona kolebką ich rodu. Kultowy już dzisiaj cykl książek Marty Tomaszewskiej o Tapatikach w niczym się nie zestarzał nadal bawią nas i wzruszają: buntowniczy Tapatik, wrażliwa Tapati, psotny Bimbel, zarozumiały Dziadek Tik i opiekuńcza Babcia.W czwartej części cyklu Tapatiki wracają do domu.

pasjonatka | 2016-12-17
Prek | 2016-11-13