Encyklopedia Gotowania. Potrawy z serami

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-915-0
Encyklopedia, Gotowanie, Potrawy, ser
dona

Sery to produkty, które mają wszechstronne zastosowanie. Są bowiem doskonałe w zwykłej postaci, nadają się też do najrozmaitszych potraw, stanowiąc główny ich składnik lub tylko ważny dodatek. Zawsze jednak podnoszą smak i wartość odżywczą dań. Zupy, dania obiadowe, desery, sosy i sałatki można zawsze przyrządzić z „udziałem” serów, np. zupa cebulowa zaprawiona startym żółtym serem ma niepowtarzalny smak, a sałatka, której jednym ze składników jest feta, wprawia w kulinarny zachwyt wszystkich biesiadników. Autorka zachęca Czytelników do eksperymentowania w kuchni, proponując receptury, które należy traktować jako przewodnik do osiągnięcia niepowtarzalnych smaków.

książek: 2092
Sophie Karen | 2016-09-12