Dania dla niespodziewanych gości

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-917389-0-6
Dania, dla, niespodziewanych, gości
dona

Lubimy gości? Bardzo. Jednak jeśli są to niespodziewani goście, których trzeba w dodatku nakarmić, wpadamy w panikę. Stąd pomysł książki, która pomoże w takich sytuacjach, zawierającej przepisy na proste, szybkie i łatwe, a jednocześnie efektowne dania. Są one w dodatku skomponowane z tego, co zazwyczaj można znaleźć w domowych zapasach: kasze, makarony, ryby, warzywa z puszki, jaja. Przepisy te to także pomysł na szybkie domowe obiady, kiedy nie ma czasu ani na zakupy, ani na długie przyrządzanie. Myślę, że większość osób prowadzących dom przyzna mi rację: wymyślenie menu to połowa roboty. I tę wykonałam. Druga jej część należy do Czytelników.

egeria | 2011-03-12
Barbara | 2010-09-16