Świadkowie Całunu

Wydawnictwo: M
837221526X
historyczna

Niniejsza książeczka opowiada niezwykłą historię Całunu turyńskiego. Nie brak w niej powikłanych wątków, udziału wielkich rodów oraz niesamowitych zbiegów okoliczności i wydarzeń, które równie trudno wytłumaczyć, jak samo istnienie Całunu. Śledztwo –autorki –rozpoczęte na początku XV wieku po dzień wykonania słynnej pierwszej fotografii Całunu –zamyka słowo ks. prof. Jerzego Chmiela, który kreśli jego najnowszą historię.

książek: 20736
Bogusław | 2015-04-05