Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą.Nowy tydzień, nowa miłość

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 11)
Wydawnictwo: Papilon
837341875X
fabisińska
Iga

Wyjątkowa seria o polskich nastolatkach - Kaśka, Julka Zuzia i Emma mieszkają w Polsce i są właśnie takie jak Ty! Nocą lubią gadać o szkole, chłopakach, swoich rodzinach i koleżankach. I przeżywają wiele niezwykłych przygód, bo każda noc przynosi niespodzianki. Czytając ten tom dowiesz się: Dlaczego Agata musi jeść kawior? Gdzie zniknęła Zuzia? Kim jest Jonasz? Do kogo tęskni Żaba? Czy Gucio...

Czytając ten tom dowiesz się: Dlaczego Agata musi jeść kawior? Gdzie zniknęła Zuzia? Kim jest Jonasz? Do kogo tęskni Żaba? Czy Gucio zakocha się w Wioli?

[Publicat, 2004]

źródło opisu: Papilon

źródło okładki: Papilon

drut_miedziany | 2012-11-16
Przeczytana: 2004 rok

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2005 rok

Cała seria bez senników bardzo mi się podobała. Polecam dla wszystkich nastolatek.

Agnieszka Kubiak | 2011-04-03
Przeczytana: 2010 rok