Ovčar Runo
Daria

powieść dla młodych czytelników

beataj | 2012-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2012

Historia wspaniałego, mądrego psa, jego trudnych przygód w drodze do domu, zachwyci chyba każde dziecko, zwłaszcza kochające zwierzęta. Tak jak w dzieciństwie mnie, tak dziś bardzo podobała się synowi i już szukamy następnych "w tym stylu".

charu | 2014-09-26

Książka trafiła w moje ręce przypadkiem i już została. Niekoniecznie zarezerwowana tylko dla młodego czytelnika, poruszająca.
Osobiście uwielbiam psy a temu kibicowałam do samego końca. Psy górą!

EmaxDomina | 2014-11-13
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo
Przeczytana: 1980 rok

Piękne wspomnienie z dzieciństwa. Wzruszająca, mądra opowieść o psiej wierności - ciekawe czy dzisiaj dzieci także ją czytają

MeMarie | 2011-08-10

wciągająca książka, wspaniała historia o więzi psa z właścicielem. Niezwykle wzruszająca, pamiętam, że jako dziecko sięgałam po nią przynajmniej dwa razy. Naprawdę polecam!

| 2014-05-05

Książka trafiła w moje ręce przypadkiem i już została. Niekoniecznie zarezerwowana tylko dla młodego czytelnika. Poruszająca tak w dzieciństwie jak i teraz.
Osobiście uwielbiam psy a temu kibicowałam do samego końca. Psy górą:)

wakahisa | 2013-08-25

Jak najbardziej popieram to, że książka miała do przekazania wspaniałą historię - niezwykłą więź psa i jego właściciela. Ale niestety osobiście mnie nie poruszyła, być może dlatego, że przeczytałam ją niedawno, a jest to opowieść skierowana bardziej do dzieci? Nie wiem, być może nie spodobała mi się trochę ta naiwność samego psa, i jako pies wydał mi się zbyt doskonały, zbyt ludzki... Ale pewnie przesadzam. Myślę, że innym może się spodobać.

Jagienka | 2018-05-06

Piękna książka z czasów dzieciństwa. Kolejna w stylu historii psiej wierności, mądrości i trudów powrotu do domu i tego Jedynego Pana. Warta przeczytania w każdym wieku.

Gabrysia Skorupa | 2012-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2012

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCHAAAAAM TĘ KSIĄŻKĘ !!!! Mama mi ją dała a ona dostała ją od sojej mamy :) !!!! NAPRWADĘ TA KSIĄZKA JEST BOOOSKA !!

Taboretto | 2014-10-28

Tak jako dzieciak, tak i teraz uwielbiam książki gdzie głównym bohaterem są psy. Potrafi poruszyć nawet największego twardziela. Przypomina mi nieco słynną książkę Londona "Biały Kieł".