The Way I Am

978-0752888668
Eminem
angielski
Iga

Eminem is known as much for his enigmatic persona as for being the first rapper to ever win an Oscar. In THE WAY I AM, he shares his private thoughts, creating a book that is every bit as raw and uncensored as the man himself. Eminem has produced, performed, and written several multi-platinum albums including the The Slim Shady LP and The Eminem Show.

michaelka | 2017-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2017

Zdecydowanie większa ilość osób powinna przeczytać tę pozycję. Dopiero ta autobiografia pozwala w pełni zrozumieć genialnego Eminema. Żeby zrozumieć jego postępowanie trzeba poznać jego historię. W tedy wszystko staje się jasne.

Sama nie wiem jak ocenić tę pozycję. Książka z pewnością wyjątkowa. W końcu jest to autobiografia największego z raperów. Myślę, że nawet jeśli nie jest się fanem Eminema warto przeczytać tę pozycję. Książka wspaniale oddaje realia ówczesnej Ameryki, podziałów rasowych i ciężkiego życia, kiedy nie ma się zbyt dużo na koncie. Przez różne zawirowania w życiu Eminema, prawie każdy może w większym lub mniejszym stopniu utożsamiać z jego twórczością.

werka777 | 2015-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Kilka zdjęć z wnętrza książki na moim blogu: http://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

Szejdi007 | 2017-03-27
nosbiks | 2015-11-15