Tajemnice Benedykta XVI

Wydawnictwo: Lux
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
filozofia i etyka
Iga

Ksiazka niezmiernie ciekawa przez zawartosc merytoryczna jak tez techniczne rozwiazanie w postaci ukladu stron - kazda lewa strona to tekst z kolorowym marginesem zawierajacym opis pojec papieskich, zas kazda prawa strona to fotografia adekwatna do tytulu rozdzialu. Jest 17 rozdzialow opisujacych najwazniejsze plaszczyzny zycia Benedykta np. konserwatyzm papieza, hitlerowska proweniencja, gospodyni papieza, tajemniczy sekretarz osobisty papieza, powiazania z Opus Dei i lefebrystami, sprawa afery seksulanej w USA w ktorej oskarzony byl jeszcze jako kardynal , tajemnica fatimska, przepowiednie a herb papieza itd.

mateusz | 2012-02-03
Przeczytana: 01 sierpnia 2006

Ksiazka jak pamietam z 2006 roku - rewelacja edytorska i autorska !

książek: 1950
asiula1000 | 2016-05-20