Opus Dei. Tajna armia papieży

978-83-61141-11-2
religia, Opus Dei, kościół
filozofia i etyka
Iga

Przedstawiamy naszym Czytelnikom książkę, która jest osobistym spojrzeniem na Opus Dei, aczkolwiek autorowi mimo wielu starań nie było dane poznanie tej organizacji od środka. O Opus Dei napisano wiele książek, opublikowano niezliczone ilości artykułów, przeprowadzono dziennikarskie i parlamentarne śledztwa. Im więcej wiemy o Opus Dei, tym bardziej jest ono tajemnicze. Święty Josemaria Escriva, za pośrednictwem którego to sam Bóg stworzył 'Dzieło', budził za życia i budzi po śmierci wiele kontrowersji.

mateusz | 2012-02-03
Przeczytana: 01 września 2009

Mam 3 pozycje o tym temacie jednak Pana Mosza zachwyca !

Renata | 2010-11-24
Przeczytana: 2005 rok