Ostatnia walka Afrykanerów

Wydawnictwo: Rekonkwista
historyczna

To zapis historycznego fragmentu fenomenu w dziejach Czarnego Lądu, trwania, wbrew wielu politycznym przeciwnościom, społeczności burskiej na południu kontynentu. Powolna jej dezintegracja, po likwidacji tzw. apartheidu, nabrała niebezpiecznego przyspieszenia, a dzieje się to przy wymownym milczeniu opinii światowej.

Patruell | 2014-06-22

Estetyka i czcionka pozostają wiele do życzenia. Natomiast jest to pozycja chyba na razie jedyna, traktująca tak obszernie problem Afrykanerów w Polsce, mam nadzieję, że nie ostatnia. Profesjonalna, naukowa. Polecam!

isis_panopticon | 2012-08-17
ziombel | 2015-10-02