Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pod Lupą Newsweeka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
978-83-7558-229-1
morderstwo, policja, komendant
literatura faktu
piotrex

W najnowszej książce autorka ujawnia kulisy śledztwa w sprawie tajemniczego zabójstwa Marka Papały. Stawia pytania na które do dziś nikt włącznie z policja nie umie znaleźć odpowiedzi: Czy zastrzelony przed własnym domem szef policji był bohaterem czy zdrajcą? Czy komuś przeszkadzał? Czy stał się ofiarą mafii? Dlaczego od prawie dziesięciu latach od tamtej zbrodni śledztwo wciąż tkwi w martwym punkcie? Czy kiedyś dowiemy się prawdy?

Roman Dłużniewski | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Anna Marszałek. Kiedyś lansowana przez salon jako najlepsza dziennikarka śledcza w Polsce. Dziś z tej legendy niewiele się ostało. Nie polecam.

Maciej Kramarz | 2016-10-18
drut_miedziany | 2015-10-13