Leo zawodowiec. Jak Beenhakker odmienił Polaków

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pod Lupą Newsweeka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
978-83-7558-176-8
literatura faktu
piotrex

Książka jest próbą odpowiedzi na pytanie, co skłoniło tak wybitnego trenera, jakim jest Leo Beenhakker, do objęcia stanowiska selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarskiej. Dlaczego podziwiany i szanowany przez cały piłkarski świat człowiek podjął się doprowadzić polskich piłkarzy do finałów mistrzostw Europy, co nie udało się jeszcze żadnemu z jego poprzedników. Jak to się stało, że nadzieję w serca nie tylko polskich kibiców ale i samych piłkarzy wlał ktoś z zewnątrz, a przez wiele lat nie umieli tego uczynić polscy szkoleniowcy.

Maciek Matwiej | 2017-01-22
Przeczytana: 23 grudnia 2007