Strach ma długie kły

Cykl: Miasteczko z piekła rodem
Wydawnictwo: Elf
Fangs of fear
Iga

W pokoju rozbłysło światło, rzucając przez okno nikłą poświatę na fragment wąskiego pasa trawnika, oddzielającego dom od ulicy. To wystarczyło Stojący plecami do Patricii mężczyzna drgnął. Po chwili zdjął dłoń z klamki drzwiczek limuzyny i powoli zaczął się odwracać s tronę domu państwa O'Neill. Zaskoczona niespodziewanym obrotem sprawy i złapana na podglądaniu Patricia nie zdążyła się...

To wystarczyło

Stojący plecami do Patricii mężczyzna drgnął.

Zaskoczona niespodziewanym obrotem sprawy i złapana na podglądaniu Patricia nie zdążyła się odsunąć od okna ani zgasić lamki.

Z trudem powstrzymała sie od krzyku.

źródło opisu: Elf, 2007

źródło okładki: http://wszystkieksiazki.home.pl/product_info.php/products_id/2811

Magdalena | 2015-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2015

Chyba najlepsza część ze wszystkich. Pełna humoru, strachu i nauczek.
Wreszcie ktoś utarł nosa pyskatej małpie z piątej klasy. Ale dodatkowo dostało się też pani psycholog.
Kupa śmiechu :).
Polecam gorąco!