Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pod Lupą Newsweeka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
978-83-60717-85-1
literatura faktu
piotrex

W książce ujawniamy, jak Ziobro doszedł na polityczny szczyt. Opisujemy w jaki sposób buduje swoje wpływy. Pokazujemy kto w PiS gra z nim, a kto przeciw niemu. I zastanawiamy się czy spełni swój cel. Chce być co najmniej premierem, a najlepiej - prezydentem. To całkiem realne, bo życie Ziobry jest jak dobrze zaplanowana kampania reklamowa. Najpierw zapoznawani jesteśmy z opakowaniem produktu, potem z jego próbkami, a w finale jesteśmy przekonani, że nasze życie dzięki niemu stało się lepsze.

Chris_Carrion | 2012-12-03

Wnioskuje że bohater książki mało interesujący bo w pamięć mi ta książka średnio zapadła.

Zaintrygowana | 2016-02-27
ghandzia75 | 2014-11-25