An Illustrated History of the USA

usa, historia, stany zjednoczone
historia
angielski
DaiHelsing

Fascynująca historia USA od czasów Indian do zróżnicowanego kulturowo, ale zjednoczonego państwa. Książka jest w całości po angielsku. Opisuje wszystkie ważniejsze wydarzenia w dziejach USA, kończąc na niemałym wpływie tego państwa na dzisiejszy świat. Bada wkład wniesiony w historię i rozwój kraju przez wiele osób, nie tylko sławnych.

PABLOPAN | 2012-12-31

Rewelacyjnie opracowana historia USA zaprezentowana w doskonałej, przystępnej czytelnikom formie. Niezwykle przydatna, a wręcz obowiązkowa pozycja dla studentów filologii angielskiej. Polecam i czekam na Ilustrowaną Historię Polski :)

| 2010-11-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: grudzień 2010

Sięgnęłam po tę książkę ze względu na wymogi nauczania, jednakże zachęcam innych do jej przeczytania. Napisana "prostym" angielskim, szybko i łatwo się ją czyta. Można też dowiedzieć się sporo ciekawostek o U.S.A. Polecam.

Świetnie opracowana i zilustrowana historia USA. Pisana dość prostym i zwięzłym językiem. Przystępna dla każdego studenta filologii angielskiej.

Delur | 2014-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Bardzo krótka historia USA, są tu wszystkie najważniejsze informacje, napisana ciekawie.

Paulina | 2016-06-13
krupka1 | 2016-05-26