Żona siodlarza

Tłumaczenie: Hanna Pasierska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tom Książek Wybranych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Saddlemaker's Wife
978-83-60530-30-6
powieść amerykańska
Agnes205

Życie Ruby McGavin po tragicznej śmierci męża wydaje się bez perspektyw. Jednak czeka ją niespodzianka. Okazuje się, że odziedziczyła część rozległego rancza położonego wśród malowniczych wzgórz Kalifornii. Jeszcze większy szok stanowi dla miej odkrycie, że rodzina męża, która rzekomo zginęła przed laty w wypadku samochodowym, żyje i miewa się doskonale. Ruby pragnie tylko spokoju. Jednak gdy w tajemnicy odwiedzi swą nową posiadłość, znajdzie się w centrum rodzinnych waśni.

edyta | 2010-08-14
Na półkach: Przeczytane, Polecam
Przeczytana: 14 sierpnia 2010

Bardzo sympatyczna książka z ciepłym klimatem. Akcja toczy sie w okolicach Świat Bożego Narodzenia, co jeszcze dodaje jej uroku. Nie jest to jednak cukierkowa opowieść. Waśnie rodzinne, głęboko skrywana tajemnica, która okazuje się wstrząsem, dla rodziny McGavinów i głównej bohaterki Ruby powodują, iż książka jest interesująca, i w pewien sposób nieprzewidywalna. Zdecydowanie powinna być II część tej ksiązki. Polecam:)

iog | 2011-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2011

Książka z rodzinną intrygą, ale nie jest to thriller mrożący krew w żyłach. Raczej taka tajemnica co to może się zdarzyć w każdej rodzinie. Żec można,że nawet dość naiwna historyjka. Mimo to czyta się szybko i przyjemnie.

Karolina Pomykała | 2017-04-21
Elenaxxx | 2017-01-14