Żory światłem malowane. Historia miasta na kartach pocztowych z lat 1896-1945

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pamiętam Żory". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Drukarnia Oldprint
83-88415-29-8
historia
Wilczek

Miasto to nie tylko domy i ulice. Miasto to także ludzie, którzy je wybudowali oraz ci, dzięki którym pamięć i wiedza o mieście, stanowiące jego historię, mogły przetrwać i być dostępne dla następnych pokoleń. Publikacja niniejsza jest dokumentem, który z pewnością zainteresuje zarówno miłośników Żor - tych, którzy zadomowieni są tu od pokoleń, jak i tych, którzy tu przyjechali, pokochali to miasto, uznając je za swoją małą ojczyznę. [Waldemar Socha]

książek: 2032
Basia Siedlecka | 2012-09-25