Szaman

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Seidkraft
978-83-61226-19-2
Elena

Asmund odnajduje Gro; grozi, że spełni daną przed laty obietnicę. Chce złożyć córkę w ofierze bogom. Komu ma zaufać? Ma spełnić żądania bogów czy posłuchać nalegań ludzi, którym los Gro leży na sercu? Gyda wyrusza w swoją kolejną podróż, tym razem towarzyszą jej Mink, Leiv i Torarin. Bogowie prowadzą ich nad lodowiec, do Lapończyków, którzy tam mają swoje obozowisko. Tutaj Gyda spotyka mężczyznę, którego widywała w swoich snach. Potężny szaman pożąda syna bogów... Czyżby Gyda spotkała kogoś potężniejszego od siebie, kogoś, kto będzie w stanie odebrać jej Torarina?

elninka | 2016-03-19
Na półkach: Przeczytane, Sagi