Zabójstwo

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Manndrap
978-83-61226-08-6
Elena

W Jotungard panuje zamieszanie i Gyda spostrzega, że traci władzę za ów chaos ludzie winią semony, które op0anowały Toralva. Los chłopca zostaje złożony w ręce wolwyragni tajemniczej, a przesłanie jakie przekazują jej bogowie, jest jednoznaczne: Chłopiec musi zostać złożony w ofierze. Gyda staje się tylko bezsilnym świadkiem wydarzeń, nie potrafi się przeciwstawić nadprzyrodzonej sile. Zaklina i błaga Bogów o znak, lecz oni nigdy dotąd nie byli bardziej milczący. Czyżby ją opuścili? Czyżby utraciła niezwykle zdolności? W tym samym czasie rodzi się plan usunięcia Arntora z drogi. Czy gdy musi stracić wszystko, co jest jej drogie, żeby zadowolić bogów?

elninka | 2016-02-12
Na półkach: Przeczytane, Sagi