Gry wojenne

Wydawnictwo: Express Books
War games
Gry, wojenne
dona

Przerażająca wojna, która rozpoczęła się w dwudziestym drugim wieku. Po sześciuset latach nikt z ludzi i veichów nie może przeniknąć tajemnicy jej wybuchu. Wojna, która nie może mieć końca...

Sławomir | 2016-01-24
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 22 stycznia 2016

Szczególnie powalająca lektura to to nie była niestety. Pomysł dobry jednak jakoś tak napisane mało wciągająco.

rumiko | 2013-09-15
Na półkach: Przeczytane, Sci-fi
Przeczytana: 14 września 2013

Książeczka objętościowo nieduża (ok. 200 stron), ale ile w niej treści... Pozostawia niezapomniane wrażenia. Autor postarał się równo rozłożyć akcent na warstwę filozoficzną i akcję. Praktycznie do końca nie wiadomo, jakie będzie rozwiązanie akcji, nawet, gdy dowiadujemy się kto jest trzecią stroną w opisywanym konflikcie. I trochę żal, że autor nie pokusił sie o rozwinięcie losów Remy'ego, Valli i Myszki w kolejnych częściach...

Zbyszek | 2014-10-29
Na półkach: Przeczytane, Fantasy
Przeczytana: 29 października 2014

Stara, twarda s-f. Z obcymi rasami, międzyplanetarnymi konfliktami i tajemniczymi artefaktami. Od kanonu odstaje umieszczenie całej akcji na powierzchni jednej planety i sam przebieg akcji. Fabularnie bowiem książka najbardziej zbliżona jest do typowych powieści podróżniczo przygodowych w stylu Indiany Jonesa - grupy awanturników rywalizują o odkrycie tajemniczych skarbów.

morświn | 2016-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2016

Prosta fabuła, ciekawa historia. Dobrze się czyta. Całkiem przyzwoity kawałek fantastyki. Ciekawie opisane mechanizmy wojenne i tworzenie "nadludzi". Przypomniało mi się w trakcie czytania słowo "lojalność". To dobre słowo i dobra cecha.

książek: 1910
MikelluS | 2011-02-12
Przeczytana: 1995 rok

Dobra książka pewnie wrócę do niej bo dużo czasu minęło ja ją czytałem.

portos | 2016-10-18
Marek Nowowiejski | 2015-10-03