Zdrada

Tłumaczenie: Milena Skoczko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Svik
978-83-61226-11-6
Elena

W osadzie szaleje zaraza. Gyda i K?rhild zwracają się o pomoc do bogów, ale czy tym razem zostaną wysłuchane? Torny Gniewna żywi urazę do Arntora i kiedy dowiaduje się, że mężczyzna został wyjęty spod prawa, rzuca na niego czary. Wszystko wskazuje na to, że siły ciemności sprzysięgły się przeciwko śniadoskóremu skaldowi i że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Na pokładzie okrętu handlowego przybywa do osady wysłannik Białego Chrystusa, dzięki czemu spełnia się jedno z największych marzeń Gydy. K?rhild oślepia zazdrość o Arntora. Niespodziewanie przychodzi jej do głowy pomysł, jak zdobyć jego miłość.

elninka | 2016-02-23
Na półkach: Przeczytane, Sagi