Wielkie loty w dziejach świata

Wydawnictwo: Bellona
831110204X
historyczna

Książka napisana przez brytyjskiego historyka lotnictwa, byłego pilota RAF-u. Przedstawia dzieje najsłynniejszych i najbardziej dramatycznych lotów od historycznego startu braci Wright, do tragicznych Katastrof liniowców pasażerskich nad Nowym Jorkiem pamiętnego 11 września 2001 r. Autor dużo miejsca poświęca w niej równie ż postaciom asów myśliwskich I i II wojny światowej oraz samym czasom powojennym.

Adam Antczak | 2015-08-26
Michał | 2016-02-23