Tropiciel bestii

Tłumaczenie: Piotr Bieńkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horror ("Repro-Centrum")". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Repro-Centrum
Beaststalker
8370820166
Tropiciel, bestii
horror
dona

Mimo iż bestia została zgładzona, a tajna organizacja wojskowa została zaszachowana przez dzielnego Marka Payne i jego małżonkę Pamelę Jane Larson Payne, w Teksasie nie zapanował spokój. W okolicy, w której jeszcze niedawno grasował potwór, znów zaczynają ginąć ludzie. Major Grayson Kirk odkrywa, że w terenie pojawiły się kolejne mutanty. Rządowa organizacja konsekwentnie likwiduje świadków działalności bestii. Bardzo szybko major Kirk z łowcy zmienia się w zwierzynę. Wspiera go dwójka przyjaciół (oczywiście żołnierzy) - Connie Gail i Alva J. McClean. Jedyną szansą na zdemaskowanie organizacji i powstrzymanie potworów jest odnalezienie Payne'ów, którzy posiadają pakiet z obciążającymi dowodami. Niestety, agenci są również na tropie małżeństwa, ponadto Mark odkrywa, że organizacja przeprowadzała eksperymenty również na ludziach. Eksperymenty, których i on był ofiarą.

Kathleen | 2015-01-14
Na półkach: 2004, Przeczytane
Przeczytana: 2004 rok

Książka przeczytana w 2004 r, więc sporo czasu temu. Pamiętam jednak, że z ledwością przez nią przebrnęłam. Tak jak inne książki czytało mi się łatwo i przyjemnie tak z tą był istny horror.

Przemysław | 2017-03-02
TerraEpsilon | 2016-05-10