Łowca

Tłumaczenie: Jarosław Weckwerth
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horror ("Repro-Centrum")". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Repro-Centrum
Lurker
8370820174
Łowca
horror
dona

Pierwsze dowiedziały się o nim dzieci. Kiedy pogasły wszystkie światła, usłyszały, jak porusza się w mroku. Podchodzi coraz bliżej. Naciągneły kołdry na głowy... Ale to nie pomogło. Laren Hodges też czuła wpatrzone w siebie oczy. Obserwujące ją w łóżku z kochankiem... śledzące, kiedy wchodzi pod prysznic... Ale popełniła błąd wierząc, że duchy nie potrafią mordować. Łowca potrafi. Czeka na Ciebie w szafie, w piwnicy, pod łóżkiem... Będziesz myśleć, ze to tylko twój umysł płata figle. Ale on Cię dopadnie... Nie zdołasz uciec...

JamesJoplin | 2014-09-18

Gdy zgasną światła, a mrok rozłoży się po ścianach, podłodze i suficie, padający na ścianę cień kubka po niedopitej herbacie przyjmie obraz psychopaty z nożem. Wszystkie horrory, które śmieszyły nas za dnia, teraz wywołują niepokój i strach. Kiedy ciemność zaczyna gęstnieć i zbliża się pora snu, wyobraźnia zaczyna tworzyć prawdziwą, wymykającą się spod kontroli sztukę.

W powieści Łowca Jamesa V. Smitha Jr. mamy okazję przeczytać dwie odrębne historie, przeplatające się ze sobą rozdział za rozdziałem, aby połączyć się w najmniej spodziewanym momencie w jedną spójną całość. Autor, znany z trylogii Bestii, tym razem zabrał się za opowieść w stylu Boogeymana i zrobił to w bardzo pomysłowy i mroczny sposób.

Całą opinię można przeczytać pod adresem: http://przeczytalnik.pl/czas-zapolowac-na-lowce/

Magnis | 2016-04-28
Na półkach: Horror, Posiadam, Przeczytane