Stracony uśmiech

Tłumaczenie: Teresa Olczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze Miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Lost laughter
83-7082-302-5
szczęście, miłość,
dzasti19

Określenie "fascynująca" było najczęściej stosowanym słowem, jakiego panowie używali opisując Jemimę, zanim w końcu opuścili dom wicehrabiego. W salonie prawili jej niezliczone komplementy i usiłowali na próżno skłonić ją do wyjaśnień, czemu nie mieli dotychczas okazji spotkania jej w towarzystwie. Wietrzyli w tym jakąś tajemnicę czy podstęp ze strony wicehrabiego, który trzymał ją w ukryciu aż do dnia ślubu. Byli bardzo zmieszani tym, że jak się wyraził lord Albany, "obstawiali niewłaściwego konia", mając na myśli małżeństwo wicehrabiego z Niobe.

beti | 2016-12-07
emklara Monika | 2013-04-19