Oddychanie doskonałe

Wydawnictwo: Świat Książki
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Perfect Breathing
978-83-147-1551-0
zen, joga, medytacja, poradnik, stres,
poradniki
Yanadis

Odkryj moc oddychania doskonałego Poznaj ćwiczenia służące radzeniu sobie z gniewem, depresją i smutkiem, polepszeniu koncentracji i kreatywności, poprawie życia seksualnego, dające radość i spokój, wyrabiające pewność siebie przed spotkaniami biznesowymi i publicznymi wystąpieniami. Naucz się specjalnych sposobów oddychania, które można wykorzystać do uśmierzenia przewlekłego bólu,...

Odkryj moc oddychania doskonałego

Naucz się specjalnych sposobów oddychania, które można wykorzystać do uśmierzenia przewlekłego bólu, zmniejszenia niepokoju i złagodzenia napadów paniki.

tereska | 2016-07-12
Przeczytana: 25 czerwca 2016

No cóż, długa droga przede mną do doskonałego oddychania. Dobrze i przejrzyście opisane ćwiczenia. Książkę studiuje się bardzo powoli ale warto.

ina_d11 | 2013-07-17
Na półkach: Przeczytane, Psychologia