Lalka Manitou

Tłumaczenie: Mariola Grochocka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Phantom Press - Horror". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Manitou Doll
Lalka, Manitou
horror
dona

Wesołe miasteczko nie zawsze bywa wesołe, szczególnie jeżeli wszystkie drewniane figurki ożywają i - zaczynają krwawą zabawę. A wszystko to dzieje się za sprawą indiańskiej wróżki i jej rzeźb. Babka dziewczyny została zgwałcona przez białych, którzy też wymordowali jej plemię. Tajemniczy bożek zła rozpoczyna okrutną zemstę.

wiejskifilozof | 2015-01-31

Lubię horrory :-) Zwłaszcza klasy co najmniej tej. Horror jaki napisał, pan Smith. Jest właśnie w takim stylu. Oto w latach 60 wieku XIX biały dokonał gwałtu na Indiance. Tak rzuciła klątwę na białą rasę.
Minęło wiele lat, mamy wesołe miasteczko. Nic nadzwyczajnego :-) ot, typowe atrakcję. Ale jest tam indiańska wróżka, za sprawą której figury z drewna ożywiają. I tak, łatwo się domyśleć zaczyna się jatka.
Mamy tu nawet dobrą akcję i fabułę.
Ciekawie się czyta. Może to nie arcydzieło, ale można przeczytać. I się rozerwać.

underluk | 2016-08-08
ulfjkl | 2016-04-16