Billy Straight

Cykl: Petra Connor (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Billy Straight
Quantalaya

Dwunastoletni Billy Straight - rozwinięty ponad wiek, niezwykle inteligentny chłopiec, kierujący się w życiu niewzruszonymi zasadami moralnymi - ucieka od chaosu i beznadziei życia, które wiedzie w przyczepie kempingowej, oraz od znęcającego się nad nim zdegenerowanego kochanka matki. Przybywa do Los Angeles, by walczyć o przetrwanie na najbardziej ponurych ulicach miasta. Pewnej nocy jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ofiara okazuje się eks-żoną telewizyjnej gwiazdy. Jako jedyny domniemany świadek zbrodni Billy staje się obiektem zainteresowań mediów i działających bez skrupułów łowców nagród, ale także samego mordercy.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

AlexDelaware | 2013-07-13
Przeczytana: 10 lipca 2013

Pozycja ciekawa, z pozoru wydaje się kto jest zabójcą, a jednak...Trochę przydługa jak na lato, ale ogólne wrażenia pozytywne.

Joanna | 2016-10-12
Przeczytana: 25 listopada 2016