Po nitce do kłębka

Wydawnictwo: Elf
The Labyrinths
labirynt
Iga

"Biegała między wyższymi od niej o dwie głowy krzakami hortensji i hibiskusów. Pokłuła się, przedzierając się przez iglaki i pnące róże. Upadła, potknąwszy się o wystający korzeń sosny. Aż w końcu wylądowała pupą w jednej z kilku małych sadzawek, ukrytych w zaroślach. - I co się na mnie tak gapisz?! - zawołała, widząc, że żaba, która przycupnęła na wielkim kamieniu na środku sadzawki, wybałusza na nią oczy."

Magdalena | 2015-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Świetne opowiadanko. Bardzo mi się podobało. Mała, wredna siostra plus labirynt, który nawiedza człowieka wszędzie, nawet w szatni. Bardzo fajny pomysł.
Polecam!

CharlieBrown | 2016-06-21