Nie bój tygrysa

Cykl: Miasteczko z piekła rodem
Wydawnictwo: Elf
KITTY KITTY, SWEETY TIGER
Iga

"Nie poruszyła się. Jak zahipnotyzowana wpatrywała się w dwa punkty za oknem. Dopiero po chwili oprócz połyskujących zielono plamek dostrzegła wyraźnie rysujący się za szybą ciemny kształt. Kształt kota. Ogromnego kota. W życiu nie widziała ta wielkiego. W ogóle nie sądziła, że takie istnieją. Stopa, która już jakiś czas temu zawisła nad podłogą, zdrętwiała. Lecz Amy nie była w stanie się poruszyć. Zamknęła oczy i powoli policzyła do dziesięciu. Kiedy je otwierała, miała nadzieję, że intruz zniknie, ale trwał dalej w tym samym miejscu i jego zielonkawe ślepia patrzyły wprost na nią. Zjeżdżaj stąd! - wycedziła przez zęby - Zjeżdżaj stąd natychmiast! - Ale jej głos był tak cichy, że sama ledwie go słyszała."

Magdalena | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Najlepsze z tej serii, z tych, które do tej pory przeczytałam (ta jest 3).
No kto nie oparł by się małej słodziutkiej, puchatej, miauczącej kuleczce? No kto? Ja tak samo jak bohaterka na pewno nie xD.
Polecam.

| 2016-06-21