Biurko z kaukaskiego orzecha

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Współczesna Proza Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837255546X
Biurko, kaukaski, orzech
dona

"Na zbiór "Biurko z kaukaskiego orzecha" składają się opowiadania o tematyce współczesnej, wybrane z napisanych w ciągu ostatnich siedmiu lub ośmiu lat. Miało być ich więcej; planowałem pomieszanie stylów i gatunków (pisuję też s.f. i horrory), aby nie nudzić czytelnika jednostajnością. Po namyśle jednak wybrałem sześć opowiadań, które łączy jeśli nie temat, to emocje nieobce bodaj żadnemu człowiekowi. Każde z nich inspirowane było - co jest najważniejsze - sytuacją autentyczną, zdarzeniem rzeczywistym".
Paweł Siedlar

Karolina | 2012-06-25

Zbiór kilku opowiadań. Czasami dość drastyczne opisy.

Moni | 2013-12-29
Megsss | 2013-08-30