Wy mnie jeszcze nie znacie!

Wydawnictwo: Anabasis
83-85931-12-0
alga

Książka jest sumą szwejkologicznych doświadczeń naukowych i życiowych autora, prezentacją światowego i polskiego ruchu szwejkologicznego, potwierdzeniem tezy, iż "nie jest prawdą, że nie ma prawdy" oraz zwyczajnie, po ludzku - okazją do śmiechu.

Maciek Matwiej | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

Stanisław Lem mawiał, że najczęściej czyta "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Ja podobnie, uzupełniając co jakiś czas pozycją Leszka Mazana.

alga | 2010-07-18
Przeczytana: lipiec 2010

Książka mnie nie zachwyciła, ale dlatego, że nie zachwyciły mnie 4 tomy przygód Wojaka.
Polecam osobom zafascynowanym szwejkologią, jest to naprawdę szczegółowy i rzetelny zbiór informacji, które czytelnika Haška napewno zainteresują.

Graziella | 2011-03-22
Wojtek | 2015-01-02