Mądrość Bożej koncepcji małżeństwa i rodziny : studium pastoralne

Wydawnictwo: Franciszek Głód
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-921027-1-1
sandra fras

Książka ma być swoistym rozważaniem i przygotowaniem ludzi do zawarcia sakramentu małżeństwa. Napisana przez katolickiego księdza podaje proste wskazówki co robić, aby małżeństwo było wartościowe, szczęśliwe i trwałe przede wszystkim. Mimo religijnego pryzmatu, przez który jest napisana zawiera również elementy psychologiczne - zobiektywizowane przez naukę, na których autor opiera większość swoich wątków.

sandra fras | 2010-09-08
Przeczytana: 08 września 2010

Książka zdecydowanie dla osób wierzących. Przekazane w niej treści są mocno pouczające, jednak bez odpowiedniego przygotowania religijnego mogą nie trafić do odbiorcy. Świetna recepta na idealne małżeństwo i rodzinę, chociaż czasami zbyt wyidealizowana, przez co wydaje się być nieprzystająca do rzeczywistości. Jednakże każdego, kto zaczyna nową drogę życia, gorąco zachęcam, aby sięgnąć po tego typu poradniki, które znacząco poszerzają perspektywę patrzenia i myślenia o związku małżeńskim.

robaczeeek | 2016-02-02
Przeczytana: 2014 rok