Cień wilka

83-87227-67-6
Cień, wilka
horror
dona

Beata M. Romańska, autorka "Pradawnej klątwy", akcję nowej powieści umieściła w pobliżu Starogardu Gdańskiego, a Niedźwiedzi Jar i tym razem staje się miejscem dramamtycznych wydarzeń... Szesnastoletnia Kasia Leszczyńska mieszkała z matką i pradziadkiem w starym dworku w Wilczych Błotach. Najchtniej jednak przesiaduje na wykopaliskach w Niedźwiedzim Jarze. I właśnie tam jest świadkiem okrutnego morderstwa. Kasia ma dziwne sny, koszmarne widzenia, ktoś ją śledzi... Boi się, a strach narasta, kiedy w pobliżu ginnie następna kobieta. Czy powrócił wilkołak ze starej legendy o przekleństwie rzuconym na Wilcze Błota? Gdzie zginął złoty sygnet z łbem wilka? Kto chce zabić Magdę Leszczyńską? I co łączy policyjnego psyhologa Adama Brzozowskiego z kolejnymi ofiarami? Rozwiązanie zagadki tajemniczych morderstw jest zaskakujące.

Anastazja | 2013-11-12

Bardzo wciągająca i przede wszystkim sympatyczna bohaterka :D

Hekate | 2010-09-05

Kolejna książka która uwydatnia stwierdzenie, że 'Polak potrafi.' Sporo zagadek w stylu luźnego fantasy. Szybko i przyjemnie pochłania się tę książkę. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Patricia_Love | 2013-01-22
Przeczytana: 20 lipca 2012

Książka jak najbardziej godna przeczytania.

Wiktoria Dasiewicz | 2012-10-07
Przeczytana: 20 czerwca 2012