Są wśród nas

Tłumaczenie: Katarzyna Karłowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction - Rebis". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Nighteyes
ufo, obcy, kosmici
dona

Po latach obserwowania, badań i eksperymentów wreszcie popełnili pierwszy błąd... Steven i Sarah Gilmour muszą poznać nieziemski świat, by ocalić córkę, siebie samych i cały nasz świat. Są wśród nas to doskonale napisana powieść science fiction, łącząca wątki thrillera, horroru oraz space opery. Jest to książka, która prowadzi czytelnika do przerażających wniosków o nieodwołalnym i...

Są wśród nas to doskonale napisana powieść science fiction, łącząca wątki thrillera, horroru oraz space opery. Jest to książka, która prowadzi czytelnika do przerażających wniosków o nieodwołalnym i bliskim końcu gatunku ludzkiego oraz całej cywilizacji, przynajmniej końcu takiej ich postaci, jaką do tej pory znamy.

Garfield Reeves-Stevens to jeden z najciekawszych pisarzy science fiction młodego pokolenia. Jego debiutancka na rynku polskim książka Mroczna materia spotkała się z bardzo pozytywną oceną.

• • •

„Wciągająca, niesamowita, pełna napięcia książka. Bardzo mi się podoba.”
Stephen King

źródło opisu: okładka książki