Nowoczesna Dieta Rozdzielna

Dr Hay 7 Days Program
978-83-7404-504-9
poradniki
Anna

Lekcja jedzenia dla początkujących i dla zaawansowanych! Już starożytni Grecy zdawali sobie sprawę z tego, że odpowiedni dobór produktów żywnościowych chroni przed chorobami. W wieku XIX lekarze odkryli, że określone choroby cywilizacyjne są wynikiem niewłaściwego sposobu odżywiania. Dr Wiliam Howard Hay stworzył system odżywiania,będący sposobem na pokonanie choroby nerek, na którą cierpiał....

Lekcja jedzenia dla początkujących i dla zaawansowanych!
Już starożytni Grecy zdawali sobie sprawę z tego, że odpowiedni dobór produktów żywnościowych chroni przed chorobami. W wieku XIX lekarze odkryli, że określone choroby cywilizacyjne są wynikiem niewłaściwego sposobu odżywiania. Dr Wiliam Howard Hay stworzył system odżywiania,będący sposobem na pokonanie choroby nerek, na którą cierpiał. Z biegiem czasu stał się jednym z najpopularniejszych i najzdrowszych modeli odchudzania, który nie wymaga rezygnacji z ulubionych posiłków, ale pokazuje, jak je łączyć i komponować bez szkody dla zdrowia. Dieta spowodowała prawdziwą rewolucję w odżywianiu, a od kilkunastu lat święci triumfy na całym świecie.
Dieta rozdzielna jest bardzo prosta i opiera się na zasadzie niełączenia podczas jednego posiłku skrobi i cukrów z białkami i kwasami owocowymi. To najlepszy sposób na dobrą kondycję i prawidłową sylwetkę. Korzystając z postępów nauki, autorka opracowania poleca nowe przepisy i sposoby łączenia poszczególnych produktów wg diety dra Haya. Książka jest przeznaczona dla osób, które od dawna odżywiają się według reguł diety rozdzielnej, oraz dla nowicjuszy, którzy chcą się czuć lekko i zdrowo po każdym posiłku.

Anna | 2010-07-16
Książka | 2013-12-09