Pirat ho, ho!

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Pirat
dona

Jeśli masz w domu psa, nieważne, rasowego czy nie, przeczytaj tę książeczkę - dzięki niej lepiej poznasz swojego czworonożnego przyjaciela. Choć bohaterem opowiadania jest sympatyczny jamnik Pirat, jego przygody podobne są do przygód każdego psa domowego. Jeśli psa nie masz, ale lubisz zwierzęta, także książkę przeczytaj - opowiadanie o psich figlach i psotach, radościach i smutkach na pewno Ci się spodoba.

Ada | 2011-08-03

Jedna z licznych książek dzieciństwa, za którą oberwała mi się kara za zwłokę w bibliotece - zdecydowanie humorystyczna opowiastka o świecie oczyma małego jamnika, jego przemyśleniach względem konkretnych osób i zjawisk oraz nietuzinkowych przygodach w mieszkaniu i na spacerkach. Polecam szczególnie małym psiarzom, ja sama słynęłam w towarzystwie ze swojej manii dotyczącej czworonogów wszelakich.

lady Indilriel | 2014-11-20
Przeczytana: 2010 rok