Mama, mamusiu, mamooo czyli Instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Olivia Poradniki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
978-83-60717-07-3
psychologia, dziecko, matka
Anna

Mama, mamusiu, mamooo, czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat taki tytuł nosi najnowsza książka, która ukazała się w serii Olivia. Poradniki. Jej autorem jest Ewa Klepacka-Gryz, psycholog współpracująca z redakcją Olivii i Olivia Baby. W swojej najnowszej książce radzi rodzicom, jak wychować szczęśliwe i mądre dziecko. Do serii wybrano tytuły znakomitych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w dziedzinie nauk psychologicznych. Na rynku ukazały się już: Trudne szczęście we dwoje Ewy Klepackiej-Gryz oraz Teraz ja! czyli jak zbudować poczucie własnej wartości Sue Atkinson.

Milusia | 2016-06-28
Martyna | 2015-11-22