Świat, który ma nadejść. Przepowiednie na XXI wiek

Tłumaczenie: Alfred Znamierowski
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The world to come : the guides' long-awaited predictions for the dawning age
978-83-7404-732-6
Anna

Oś świata przesunie się. Wiele terenów zostanie zdewastowanych - ale wraz z tym wydarzeniem ludzkość zazna działania oczyszczającej siły. Siła ta raz na zawsze pojedna czarnych z białymi i Żydów z muzułmanami. Zniknie część kontynentu azjatyckiego i upadnie komunizm. XXI wiek zapoczątkuje erę oświecenia. Pojawią się nowi przywódcy, którzy wpłyną na duchowość wszystkich mieszkańców globu. Ludzie otworzą się na kontakt telepatyczny, także z istotami z cywilizacji pozaziemskich.
Co jeszcze przewidziała Ruth Montgomery, wizjonerka porównywana z Nostradamusem i światowej sławy medium, wraz ze swoimi duchowymi przewodnikami? Sprawdź!

aha | 2016-02-08
Mayfair | 2015-06-16