W Zielonej Dolinie

Seria: To Lubię
Wydawnictwo: Literatura
Moqueta

Wakacyjne przygody są zawsze najwspanialsze. Pachną babcinym plackiem drożdżowym i lasem. A w lesie można zbierać poziomki, stanąć oko w oko z groźnym zaskrońcem, a nawet… Nie, nie zdradźmy wszystkiego! W Zielonej Dolinie przygody czają się za każdym źdźbłem trawy. I to nie byle jakie, skoro bohaterami książki interesuje się telewizja! Warto ich posmakować! Książka o grupie dzieci, które...

Książka o grupie dzieci, które wspólnie spędzają wakacje. Ich przygody są ciekawe, bo przeżywają je wspólnie dzieci z miasta i goszczące je w gospodarstwie agroturystycznym dzieci z Zielonej Doliny.
Piękna książka o przyjaźni i wspólnym odkrywaniu uroków lata.

Ilustrator: Joanna Zagner-Kołat

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl/

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

Dunya | 2014-09-21
Przeczytana: 07 lutego 2007

Kiedy wracam do takich książek po latach, widzę jak okrutnie tęsknię do beztroskich lat dzieciństwa...

Tecna | 2016-04-24
Na półkach: Od marca 2016, Przeczytane
Przeczytana: 24 kwietnia 2016

Skrzynia z nabojami które mogą w każdej chwili wybuchnąć. Przerażające!

magda33310 | 2011-02-28
Przeczytana: 2007 rok

Książkę otrzymałam chyba w ... 5 klasie, i bardzo bardzo mi się podobała, polecam :)

Marta | 2013-01-21

Piękna, polska książka!