Przedszkolaki z ulicy Morelowej

Wydawnictwo: Literatura
978-83-61224-17-4
Moqueta

Problemy maluchów wcale nie są małe. A to w przedszkolu pojawia się nowa osoba, na dodatek ze Szwecji, a to trzeba pomóc choremu koledze, a to po raz pierwszy założyć (przy wszystkich!) okulary, wystąpić w przedstawieniu… Kilkulatków zaprzątają naprawdę ważne sprawy! Cała sztuka w tym, by dziecięce dylematy dostrzec i rozwiązać. Barbara Gawryluk czyni to po mistrzowsku. Pokazuje świat oczami...

Barbara Gawryluk czyni to po mistrzowsku. Pokazuje świat oczami dziecka. Bez wymądrzania się, za to prosto i z humorem uczy najmłodszych troski o innych, odpowiedzialności i tolerancji. Ktoś, kto sepleni, pochodzi z innego kraju, nie ma mamy czy taty, wcale nie jest gorszy! A okulary na nosie to powód do dumy. W końcu Adam Małysz i Harry Potter też je noszą!

Basia_Pelc | 2014-09-20

Świetna, zabawna, prawdziwa, naturalna, tak jak jej mali bohaterowie.

Tecna | 2015-01-31
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 31 stycznia 2015

Hej Piotrek.Maks z mojej klasy tesz ma rodziców z różnych krajów.

dodawi | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci