Dyskusje o książce Wędrówka dusz

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
3 dni temu
Książka z książki
 Jak kraść? Podręcznik złodzieja Jak kraść? Podręcznik złodzieja
4 dni temu
Zabawa - wspólne słowa
 Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości
4 dni temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
3 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
6 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tabucchi to jeden z niewielu pisarzy, po którego książki można sięgać bez zastanowienia - nigdy nie zawodzi.
8 tyg. temu
Pokazuje 6 z 10