Pokochać kogoś

Tłumaczenie: Olga Gałek
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 22)
Wydawnictwo: Lucky
Someone to Love

Trzy lata po tajemniczym zabójstwie Stacy, Jace Montgomery wciąż opłakuje śmierć narzeczonej. Od czasu jej odejścia nie zainteresował się żadną inną kobietą, a rodzina Stacy wciąż obwinia go o jej śmierć. Pewnego dnia, podczas przeglądania starych dokumentów, Jace znajduje zdjęcie domu i zagadkową wiadomość: „Znowu nasz. Na zawsze razem. Do zobaczenia tam”. Wiadomość datowana była na dzień przed śmiercią Stacy. Ogarnięty obsesją wyjaśnienia samobójstwa narzeczonej, Jace kupuje posiadłość Priory House w Margate, w Anglii. Nie mija wiele czasu, gdy okazuje się, że dom nawiedzony jest przez ducha Ann Stuart. Ann zmarła w podobnych okolicznościach jak jego narzeczona i Jace zaczyna podejrzewać, że istnieje związek pomiędzy śmiercią Stacy i Ann. W śledztwie pomaga mu piękna korespondentka zagraniczna Nigh Smythe.

Joanna | 2017-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2017

Taka sobie opowiesc. Kolejna część o Montgomerych. Tylko zdecydowanie wolę te historyczne opowiesci. Te wspolczesne nie maja tego czegos. Np dzielnych walecznych kobietm

moniss | 2017-11-15
Przeczytana: 08 października 2017

Po pani Deveraux spodziewałam się przynajmniej odrobinę czegoś więcej. Ani wątek miłosny ani kryminalny nie są najlepsze. Jeśli chodzi o wątek nadprzyrodzony, to zdecydowanie bardziej podobała mi się trylogia "Na zawsze"

qwerti86 | 2017-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Książka z nutką romansu trochę sensacji a nawet pojawiły się duchy. Przeczytałam jednym tchem chociaż nie jest to lektura jakoś ogromnie wciągająca. Czytałam już lepsze pozycje tej autorki.Dla osób które chce trochę odsapnąć przy lekkiej lekturze w "zimne deszczowe popołudnie"

Adrianna | 2016-08-23

Nie wszystko jest takie jakie się nam wydaje.

iwa | 2016-08-04
Na półkach: Przeczytane, Jude Deveraux
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Ciekawa o duchu

Eljot | 2015-10-21
Przeczytana: 19 października 2015

Czasami mam potrzebę "odsapnąć" przy jakimś mało zobowiązującym czytadle. No i to waśnie takie było. Nic specjalnego, ale pozwoliło się trochę rozluźnić. Pochłonęłam je w praktycznie jeden dzień. Nie to żeby była aż tak wciągająca, że się nie mogłam oderwać, ale sposób pisania autorki niewątpliwie jest przystępny dla czytelnika. Przede wszystkim nie zanudza. Fabuła czasami tandetna, szczególnie mam tu na myśli część romansową. Ta o duchach i mocach nadprzyrodzonych na plus.

Polecam tym osobom, które chcą się zrelaksować. Jednakże nie spodziewajcie się po niej fajerwerków. Poza chwilą relaksu nie wnosi nic do mojego zycia. Kolejna książka, która nie zasługuje na to aby zasiadać w mojej biblioteczce, a jednak tam się znajduje...przez niską cenę za którą ją kupiłam w markecie...

Wiesia | 2014-05-31

26/2014

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 18 maja 2011

"Jakiś człowiek, zwykły człowiek, mówi, że święta jest tutaj, ale tam pod drzewem już nie." (Lucky)