Costa Brava: z Berlitzem w kieszeni zwiedzamy świat

Tłumaczenie: Paweł Latko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Berlitz Przewodnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edytor
Costa Brava
83-86812-70-2
Dzieckokwiatu

Costa Brava - Katalonia, przewodnik,mapy, najatrakcyjniejsze miejsca i przydatne zwroty.

Dzieckokwiatu | 2010-07-31
Na półkach: Przeczytane, Książki 2010
Przeczytana: 31 lipca 2010

Nigdy przedtem nie czytałam przewodników, więc nie mam odniesienia. To mój pierwszy raz, kiedy przygotowuje swoją wiedzę do wyjazdu. Chyba do takiego kroku trzeba po prostu dorosnąć.
Przewodnik dał mi to czego chciałam: pigułkę wiedzy o miejscu, do którego pojadę. Ilustrowany, mały, pełen informacji.
Zdecydowaną wadą jest to, że książeczka mało wspomina o negatywnej stronie Costy Bravy. To zamiast załagodzić moje obawy, trochę dołożyło do ognia, bo to jak rzucająca się w oczy manipulacja.
Jeśli chodzi o zwiedzanie z tym przewodnikiem: odradzam. Jeśli chodzi o małe przygotowanie, zasianie podłoża na nowe doznania wakacyjne: polecam.

Darek DTSG | 2013-09-28
Tadeusz45 | 2013-02-10