Karlsson z Dachu lata znów

Tłumaczenie: Anna Węgleńska
Cykl: Karlsson z Dachu (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Karlsson på taket flyger igen
dla dzieci, dach, przygoda
Olena

Drugi tom z cyklu o Karlssonie z Dachu, który jest niesłychanie mądrym i w miarę tęgim mężczyzną w najlepszych latach, jak sam mówi. Jest też najlepszym specjalistą od wszystkiego. Wyposażony w charakterystyczne śmigło, może latać po Sztokholmie i płatać figle. Początkowo rodzice Braciszka są przekonani, że Karlsson jej wytworem fantazji ich synka, ale wkrótce odkrywają, że Karlsson istnieje...

Początkowo rodzice Braciszka są przekonani, że Karlsson jej wytworem fantazji ich synka, ale wkrótce odkrywają, że Karlsson istnieje rzeczywiście i to on jest sprawcą przeróżnych psot i szkód. Wszystkich niemal nokautuje swoją żywiołowością, potrzebą zabawy w każdych okolicznościach i za wszelką cenę. Braciszek jest szczęśliwy.

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Gwen | 2015-10-19
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Super!Te książke bardzo szybko sie czyta.Podziwiam Braciszka.Ja bym nie wytrzymała z takim Karlosem!Jednak Karlsson jest naprawde interesującą postacią.Prowadzi bardzo skromne życie.I potrafił znaleźć sobie przyjeciela mimo jego charakteru.

MarthaB | 2016-09-19
Przeczytana: 14 września 2016

To książka dla dzieci. Mój syn 7 letni - zachwycony, chichrał się prawie cały czas.
Ja jakoś tą książkę zniosłam, wolę inne, no ale nie ja jestem targetem :-)

syla50 | 2012-05-17

Drugą część jak i pierwszą kupiłam w formie e-booka czytanego przez Panią Edytę Jungowską.Rewelacja, niedługo wybieram się po trzecią:)

Ania | 2010-12-25

Czytając tę książkę ubawiłam się jak nie wiem co.
Z przyjemnością będę do niej wracać (i to nie raz) w przyszłości

Czarna_Strzała | 2016-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2016

Niezwykle zabawna, ciepła książka. Nie tylko dla dzieci :)

olga_sz | 2013-05-05

audiobook