Latający szpieg czy Karlsson z dachu

Tłumaczenie: Teresa Chłapowska
Cykl: Karlsson z Dachu (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Karlsson på taket smyger igen
dla dzieci, karlsson z dachu
Olena

Karlsson, najlepszy przyjaciel Braciszka, wpadł w nie lada tarapaty - jest podejrzany o szpiegostwo. Tymczasem rodzice Braciszka wyjeżdżają na wakacje. Braciszek zostaje w domu pod opieką panny Cap i wuja Juliusa. I wtedy w zwykłym sztokholmskim mieszkaniu zaczynają się dziać rzeczy dziwne i przerażające. Pojawiają się duchy i potwory, za oknami latają na miotłach czarownice, a nocą po domu buszują włamywacze. Panna Cap i wujek Julius przeżywają trudne chwile, a Braciszek i Karlsson świetnie się bawią.

[Nasza księgarnia, 1997]

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

PABLOPAN | 2012-06-24

Kolejna świetna książka Pani Lindgren. Ciągle pamiętam te emocje towarzyszące czytaniu Jej książek... Potrafiła działać na wyobraźnię.

syla50 | 2013-01-13

Polecam w szczególności wersję do słuchania, przeczytaną przez Edytę Jungowską. Rewelacja zarówno dla dzieci jak i dla mnie ubaw po pachy.

Klasyka mojego dzieciństwa. Książka dobra nawet dla tych dzieciaków co nie lubią czytać.

Dorota Lewandowicz | 2013-11-18
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 15 listopada 2013

Piotruś | 2017-07-28
Przeczytana: kwiecień 2017

to książka o chłopcu ze śmigiełkiem

małypancernik | 2014-01-25

Karlsson jest idealny dla dziatwy!

Girlinthemirror | 2012-03-21

Klasyka mojego dzieciństwa. :)

ola_x | 2013-05-05

audiobook