Poświęcenie

Tłumaczenie: Agnieszka Siodłowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Phantom Press - Horror". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Crabs: The Human Sacrifice
Kraby
horror
Philip

Akcja „Poświęcenia” rozgrywa się niemal równolegle do wydarzeń przedstawionych w „Odwecie”. Oto poznajemy Pete’a Merricka, fanatycznego obrońcę zwierząt, który nie cofa się przed niczym w swojej walce. Fascynuje to jego dziewczynę, która w równym stopniu podziwia go się obawia. Ataki krabów sprawiają, że Merrick dostrzega nową misję. W morderczych istotach dostrzega bicz boży, staje się wyznawcą potworów starając się jednocześnie ułatwić im zwycięstwo nad znienawidzoną cywilizacją. Sympatię skorupiaków postanawia zdobyć ludzką ofiarą.

koszałekopałek | 2016-10-14
Dora Prusinski | 2016-07-03