Gdzieś w czasie

Tłumaczenie: Robert M. Sadowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kamea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
Bid Time Return (Somewhere in Time)
83-7001-789-4
romans, podróż w czasie, pisarz
Pavel

Na wiadomość o śmiertelnej chorobie młody amerykański scenarzysta zrywa z dotychczasowym życiem. Ucieczka od rzeczywistości zaprowadzi go do przesiąkniętego atmosferą przeszłości eleganckiego hotelu Coronado. Zauroczony starą fotografią słynnej niegdyś aktorki, nie potrafi oprzeć się uczuciu, choć dzielą ich dziesiątki lat. Największym sprzymierzeńcem, a zarazem wrogiem tej miłości jest czas....

Zauroczony starą fotografią słynnej niegdyś aktorki, nie potrafi oprzeć się uczuciu, choć dzielą ich dziesiątki lat. Największym sprzymierzeńcem, a zarazem wrogiem tej miłości jest czas. Czy uda się przezwyciężyć tę najtrudniejszą do pokonania ze wszystkich barier?

Powieść Richarda Mathesona spotkała się z dużym uznaniem czytelników. Powstała też jej wersja filmowa, a w postacie bohaterów wcielili się Christopher Reeve i Jane Seymour.

zdomukowalska | 2016-08-07
Marek Nowowiejski | 2015-01-06