Bądź uprzejmy na co dzień i od święta

Wydawnictwo: Glob
83-7007-083-3
Martka

Bohaterami opowiadań zawartych w tej książce są osoby autentyczne, uczennice i uczniowie szkół średnich w Warszawie.
Zarówno w opowiadaniach jak i rozmowach znajdziecie trochę rad, wskazówek i przypomnień z dziedziny savoir-vivre'u.

Marianna | 2016-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2016

Bardzo dobra książka zgłębiająca tajniki dobrego wychowania. Całość podzielona tematycznie, jak zachować się w danej sytuacji. Wszystkie zasady i rady opisane w formie krótkich opowiadań, dialogów, scenek. Do tego ciekawe komentarze, spostrzeżenia. Wiele cennych rad, do wykorzystania w życiu codziennym, i nie tylko, bo i od święta, jak sam tytuł wskazuje. Mi książka bardzo się spodobała. Polecam ją serdecznie. Warto przeczytać! ;)

Suzie Lainson | 2016-08-23
Baneczka | 2016-06-23